Ozon Uygulaması ile Temizlik

Ozon Uygulaması ile Temizlik

Ozon uygulaması ile temizlik, çok güçlü okside etme ve çok etkili dezenfekte etme özelliği sayesinde, dünya çapında içme suyu sağlayan arıtma tesislerinde mikrop öldürücü olarak kullanılır.

Aktif oksijen (Ozon O3) bilinen en etkili mikrop öldürücü ve koku gidericidir. Güneşin ultraviyole ışını ve yıldırım anında ortaya çıkan elektrik arkları ile oluşan ozon, dünyanın etrafında koruyucu kalkan olarak mevcuttur ve canlıları güneşin radyasyon etkisine karşı korur.

Yıldırımlar sonucu oluşan ozon, havayı temizler. Özellikle yükseltilerde ve deniz kenarlarında, taze hava kokusu diye içimize çektiğimiz, havada bu hissi yaratan, yıldırımlar sırasında meydana gelmiş olan ozondur.

Batı Yakası Detailing Garage, ozon uygulamasıyla aracınızı çok daha güvenli hale getiriyor.

Ozon uygulamasının, çok güçlü oksidasyon ve çok etkili dezenfekte etme özelliği sayesinde, aracınıza güven içinde binebilirsiniz.

30 dakikalık Ozonlama Kampanya bedeli 50 TL’dir.

Park West Yaşam Merkezi’nin kapalı otopark alanında yer alan Batı Yakası Detailing Garage, oto yıkama, seramik kaplama, hasar onarım, anti bakteriyel detaylı temizlik, deri bakım ve koruma, jant koruma, motor temizliği ve koruma, motorlar ve motosikletler için zincir bakım ve temizliği, kaput koruma filmi, cam su itici, plastik aksam koruma gibi işlemleri deneyimli ve profesyonel ekibiyle gerçekleştirmektedir.

ozon uygulaması ile temizlik

ozon uygulaması ile temizlik