Salventurepark

Firma Bilgileri

Salventurepark, çocukların keşfederek öğrenmelerini sağlayan, eğlenceli, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimlerini destekleyen, hayal dünyalarını özgürce ortaya koyabilecekleri imkanları yaratan, kişisel gelişimlerine katkı sağlayarak, yaşamlarını sağlam temeller üzerine oturtabilmeleri için planlanmış, özel tasarlanmış bir aktivite alanıdır.

 

900m2’lik iki farklı oyun alanından oluşan Salventurepark’ta , 3-14 yaş aralığındaki çocuklar gözetmenler eşliğinde , kuvvet, dayanıklılık, denge, esneklik, çabukluk, el-göz, sinir-kas koordinasyonu gibi önemli temel becerilerin gelişimine yönelik çok ciddi katkılar sağlayan aktiviteler gerçekleşmektedir.

 

Çocuklar, zorluk seviyeleri değişen macera parkurunda, yaptıkları seçimler ile aştıkları engelleri, farkında olmadan gerçek hayata da taşımaktadırlar.
Böylece mantık yürütebilme, dikkat ve konsantrasyonu sağlayarak, hızlı karar verebilme ve problemlere çözüm bulabilme gibi zihinsel beceri gelişimini destekleyen önemli kazanımları edinmektedirler.

 

Çocuklar Salventurepark’ta sosyalleşerek, benzersiz eğlence deneyimi yaşarlar. Keşfettikleri bu eğlence sayesinde, bedenlerini kontrol edebilme, kontrollü şekilde kullanabilme yeteneklerini arttırırlar.

 

Çocuklar kendi kendine öğrenme becerilerini geliştirdikleri özel oyun parkurlarını, sıradışı macerayı başarma duygusuyla tamamlamaktadırlar.

 

Saventurepark çocukların yaş gruplarına göre özel dizayn edilmiş ergonomik, güvenli, aydınlık ve ferah oyun alanlarıyla, çocukların bireysel farklılıklarını ve farkındalıklarını keşfedebildikleri, fiziksel ve zihinsel sağlıklarını geliştirdikleri, çok eşsiz bir deneyimdir.

Hafta İçi: 09:30-22:00

Hafta Sonu: 10:00-22:00

Sigara İçilmez

Açık - Kapalı Otopark

Wi-Fi

KAT PLANI

salventurepark zemin kat planı
salventurepark birinci kat planı

Firmaya Ait Kampanyalar & Etkinlikler

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.